SPECCO’ya Hoşgeldiniz

SPECCO firması elektrikli el aletleri, hırdavat ekipmanları, elektro-mekanik ekipmanları üretimi ve satışı yapan bir hizmet firmasıdır.

          SPECCO firması elektrikli el aletleri, hırdavat ekipmanları, elektro-mekanik ekipmanları üretimi ve satışı yapan bir hizmet firmasıdır. Ritim Yapı firmasına bağlı Çin’de yatırım yaparak profesyonel olarak üretim yapan ve dünyanın bir çok ülkesine satış ve pazarlama ağı olan bir markadır. Ritim Yapı, 2006 yılında
kurulmuş olup, kendini her daim geliştirmekte ve yenilikçi kimliğini ön plana çıkarmaktadır. Yüksek verimlilik ve düşük maliyete bağlı olarak bir çok ülkede müşterileri ile sağlam ve sağlıklı ilişkiler kurmaktadır. Firmamız profesyonel bilgiye, zengin tecrübeye, ileri mühendislik, marka pazarlaması, satış öncesi ve
sonrası profesyonel hizmet gibi konularda eğitimli kalifiye personele sahiptir. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz, çabalıyoruz. SPECCO, marka değerini sağlamakla beraber OEM marka ürünler ile farklı ürünler de üretmektedir. Muazzam çabamız neticesinde yüksek kalite, yüksek verimlilik, mükemmel performans, fiyat rekabeti ile nihai tüketiciye profesyonel el aletlerimizi ulaştırıyoruz. Ayrıca, müşterilerimiz için profesyonel aletler geliştirerek, çevre koruma, yüksek verimlilik ve yaşam kalitesini sağlamayı hedefliyoruz. Biz yönetim kavramı olarak, “insanlara saygı, yenilikçi, piyasa şartlarına göre yönlendirme ve sürdürülebilir ticaret yapma” sözünü slogan olarak alıyoruz. Bilgelik, güvenilirlik, kalkınma, bizim yönetim prensibimizi oluşturmaktadır. Israrlı bir şekilde, ürünlerde yenileme ve hizmet geliştirmesi ile müşterilerimizle karşılıklı kazan-kazan politikasını izleyerek müşteriler, distribütörler, tedarikçiler ve çalışanlar olarak SPECCO firması ile birliktelik içerisindeyiz.

Çeviklikle değişmeyi öngörerek ve buna cevap vererek ileriye bakıyoruz. Yeni fikirleri araştırıyor, sorun çözüyor ve ideal çözümü bulmaya yöneliyoruz. Sabit fikirliliğe meydan okuyoruz, kutunun dışında düşünüyor ve deneyimlerimizden öğreniyoruz. Bilgilendirilmiş inisiyatif almayı teşvik ediyoruz ve değer veriyoruz.
Bütün ilişkilerimiz güven üzerine kuruludur. Şeffaf ve etik davranıyoruz. Dürüstlükle hareket ederiz, sözümüzü tutarız ve herkese saygılı davranırız. Başkalarını güçlendiririz ve güçlenmiş hissederiz.
Bu, müşteri ihtiyaçlarına olan ilgimize yansır ve çalışma ortamımızda birbirimizi destekleme yöntemimizle güçlendirilir. Toplumsal olarak sorumluluklarımız var ve topluluklar üzerinde olumlu bir etkiye sahibiz. Sürdürülebilir ilkelerin yaptığımız her şeye dokunmasını özenle sağlıyoruz. Sağlık ve güvenliği her zaman bir öncelik olarak görüyoruz.
Gücümüz, işbirliğimiz ve ekip çalışmamızın gücündedir. Sınıfının en iyisi becerilerimizden, en iyi uygulamalarımızdan ve fikirlerimizden yerel ve dünya çapında yararlanıyoruz.
Yaptığımız her şeyde, müşterilerimize ve toplumumuza kalite ve değer sağlama inancındayız. Yeni proje ve müşteri fırsatları arıyoruz. Olumlu bir tutumumuz var, ilham verici ve keyifli bir ortamda gelişiyoruz.
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir teknik hırdavat malzemeleri tedarik şirketi olmak.
Yaptığımız her şeyde, müşterilerimize ve toplumumuza kalite ve değer sağlama inancındayız. Yeni proje ve müşteri fırsatları arıyoruz. Olumlu bir tutumumuz var, ilham verici ve keyifli bir ortamda gelişiyoruz.